Bednarska Historia Rękodzieła
OD CZEGO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Początki z rękodziełem - moja historia

"Pasja jest znacznie ważniejsza niż perfekcja wykonania. - C.G. Drews"

Chciałam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z rękodziełem. Zapewne moja historia jak większości osób, które zajmują się rękodzielnictwem należy do tych przypadkowych.

Długo w swoim życiu nie wiedziałam, co chcę robić. Poszłam na studia – ale to był bezpieczny wybór. Później zaczęłam pracę, jednak gdzieś w środku kłębiły się pytania: Czy to jest to? Czy to, co robię sprawia mi przyjemność? Czy chociaż daje mi satysfakcję?

Artystyczna strona mojej osobowości, co jakiś czas dawała o sobie znać. Już od najmłodszych lat coś kleiłam, wycinałam, szyłam, tworzyłam pierwsze niedoskonałe dekoracje – były to pierwsze prace handmade w moim wykonaniu.

W dorosłym życiu w końcu udało mi się odnaleźć z powrotem w swoich pasjach. Tuż przed komunią św. mojej chrześnicy chciałam wykonać w prezencie własnoręcznie wykonaną kartkę. Ostatecznie zrobiłam mój pierwszy exploding box. Był bardzo prosty, wycinany nożyczkami, ale to był moment, w którym poczułam autentyczne zadowolenie ze swojej pracy. I tak zaczęło powstawać rękodzieło artystyczne. Ciągle doskonalę swoje techniki pracy handmade oraz uczę się nowych.

INSTAGRAM

Poznajcie moje portfolio na Instagramie

Jest coś głęboko satysfakcjonującego w nadawaniu czemuś kształtu własnymi rękami.