Sprawdź metody płatności i dostawy jakie oferuję w sklepie
Bednarska Handmade

Po złożeniu zamówienia w sklepie Bednarska-Handmadei.pl, wyślemy do Ciebie informację mailową o przyjęciu go do realizacji. W mailu otrzymasz link do zamówienia, za pomocą którego będziesz mógł na bieżąco śledzić kolejne etapy jego realizacji. Informacja o czasie dostawy (czas wysyłki towaru przez sklep + czas doręczenia) znajdziesz poniżej oraz na stronie każdego produktu. W naszym sklepie otrzymasz darmową dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Formy i koszty dostawy

InPost Paczkomaty

Odbierz przesyłkę w paczkomacie, który wybierzesz podczas składania zamówienia. Wybór paczkomatu następuje w koszyku podczas finalizacji zamówienia. Specjalny moduł z mapą paczkomatów ułatwi Ci znalezienie paczkomatu, który znajduje się najbliżej miejsca, do którego chcesz dostarczyć przesyłkę. 

  • Płatność online 16,90 zł. 

Standardowy czas doręczenia do 2 dni roboczych.

InPost Kurier

Kurier dostarczy przesyłkę bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres. W dniu doręczenia zostanie do Ciebie wysłany SMS od firmy kurierskiej z informacja, że kurier już do Ciebie jedzie. 

  • Pobranie 25,90 zł
  • Płatność online 19,90 zł. 

Standardowy czas doręczenia do 2 dni roboczych.

Odbiór osobisty

Po złożeniu zamówienia i informacji o możliwości odbioru, zamówienie odbierzesz osobiście bez kosztów dostawy pod adresem ul. Leona Powolnego 4/11, 45-078 Opole

Standardowy czas realizacji od 1 do 2 dni roboczych.

Metody płatności za zamówienie

Płatność za pobraniem

Zapłacisz za przesyłkę przy odbiorze paczki. Często zdarza się, że klienci nie mają czasu od razu zapłacić lub wygodniej im zapłacić gotówką.

Autopay – Płatność Online

Możliwość wyboru ulubionej formy płatności jest bardzo ważna dla kupujących online, dlatego udostępniamy wszystkie najpopularniejsze rozwiązania, tj. szybkie przelewyBLIK i wiele więcej.

Autopay – Raty

Chętnie wybierana metoda płatności – szczególnie w przypadku zakupu towaru o wyższej wartości. Po wybraniu rat online z dostępnych metod płatności, wypełnij krótki wniosek i już w ciągu 15 minut otrzymaj informację zwrotną.